Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlavní mise

Hlavní mise:

1. Na začátek
Po video sekvenci následuje vaše první velká rvačka ve hře. Je to však hračka. Nemáte žádné životy, takže se do nich pusťte s klidnou hlavou. Budou na vás chodit postupně po jednom, hezky je jednoho po druhém zmlaťte. To je vše v této lehké, zahřívací misi.

2. Price Of Loyalty
V této misi ovšem nic neděláte, jen sledujete delší intro. Po něm ovšem jdete do akce, už s nově vytvořenou postavou.

3. The Alley
Tak, jako první máte za úkol zmlátit toho prvního chlápka. Takže se do něj pusťte. Házejte s ním všude, škubejte a mlaťte ho tak dlouho, dokud vám Luca Brasi neřekne abyste ho zvedli. Pak vám oznámí, že ho máte dorazit. Prostě ho umlaťte k smrti. Potom k vám vyšle dalšího chlápka, který čeká na pořádný výprask. Toho stačí už jen zabít. Prostě mu naložte jak nejlépe to umíte. Pak si promluvte s Lucou a vydejte se, poprvé, do svého safehausu. Hru si tam samozřejmě uložte.

4. The Enforcer
Před Vaším domem se sejdete s Lucou Brasim a pak si dáte spolu menší procházku. Po procházce si opět promluvte s Lucou a vydejte se do řeznictví. Teď nastal čas na vaše první vydírání ve hře. Nejdříve si s řezníkem promluvte, pak ho trošku mlaťte(ale jen k zelené čáře, která je v ukazateli pod ukazatelem stavu života vašeho soka). On vám nakonec zaplatí a vy se vydejte zadními dveřmi po schodech o patro výše. Tam uplatíte určeného chlápka. Pak seběhněte zpět dolů do řeznictví. Tady budete tentokrát uplácet policistu. Po tomto úplatku se vydejte zpět za Lucou.

5. A Grave Situation
S Paulim se setkáte v Social Clubu. Po krátké video sekvenci se společně s Paulim a Monekm vydejte na hřbitov. Tam máte za úkol zmlátit ty 2 chlápky, co tam postávají. Prvního prostě umlaťte k smrti a vydejte se za druhým. Toho uchopte pod krkem a dotáhněte do až k prokopané díře, poté se Vám spustí videová ukázka.

6. Sleeping With The Fishes
Tady Vás Luca naučí střílet. Dostanete od něj zbraň. Tou budete střílet. První figurínu střelte do ramena a pak do kolena. Potom doběhněte na roh stěny, zmáčkněte CAPS LOCK, abyste se kryli. Zamiřte na první figurínu a střílejte dokud nespadne na zem. To samé pak opakujte s tou druhou. Potom vám Luca řekne, ať trefíte auto. Párkrát ho tedy trefte. Po akci schovejte zbraň a vydejte se s Lucou zpět na ulici. Tam nasedněte do auta a jeďte společně na určen místo v Midtown. Až dojedete na místo a promluvíte si s Lucou spustím se video sekvence, ve kterém Vašeho partnera uškrtí Solozzovi muži. On je u toho také. Pak následuje vaše první přestřelka. Vytáhněte pistoli a začněte střílet. Na dvoře je první gangster, ze dveří vyběhnou další 2. Všechny je jednoduše střelte do hlavy. Pak posbírejte zbraně, peníze a doplňte si zdraví. Vběhněte do domu. Tam jsou opět 2 Barzziniho lidé. Zastřelte je oba a vydejte se do baru. V chodbě (dole u dveří) už číhají opět další 2 muži, krejte se za zdí. Zabíjte je a vlezte do baru, kde se ukrývá Lucův vrah + 2 další mafiáni. Všechny 3 je postřílejte, seberte peníze, zbraně, doplňte si zdraví a vydejte se na cestu do safehausu. Máte jen 3 minuty tak si pospěšte. V domě ještě telefonát s Monkem a tím tato mise končí.

7. The Don Is Dead
Po video sekcenci, ve kterém 2 chlápci začnou střílet po Donu Vitu Corleonovi, Monkovi a po kadeřníkovi, musíte zachránit Monkovu sestru Frances. Zastřelte 2 muže před kadeřnictvím a vyběhněte ven z podniku. Běžte směrem k Frances. Zamiřte na toho chlápka, který drží Monkovu sestru jako rukojmí. Opatrně mu namiřte na hlavu a střelte. Pak zabijte posledního muže s Tompsonem, který je za Vámi a jděte k Frances. Poté se spustí video sekvence. Po sekvenci už sedíte v autě a musíte dojet do nemocnice. Ale před vjezdem na Brooklynský most se spustí další video sekvence. Po její ukončení se přikrčte za Vaše auto a opatrně zastřelte první 2 mafiány co pobíhají před vámi. Asi 10 mětrů za vámi leží brokovnice – doporučuji sebrat. Teď už musíte zabít jen jednoho gangstera a s druhým si promluvit. Udělejte to. Dalším důležitým úkolem je odvést Dona Corleona do nemocnice v Little Italy. Okamžitě se tedy vydejte na cestu, ale pohněte – Don není nesmrtelný. Až tam dorazíte, spustí se další video sekvence, ve kterém vás Sonny odežene a Vy si promluvíte s Clemenzou.

8. Intensive Care
Po vstupu do nemocnice si promluvte s policistou co stojí u vrátnice. Ten Vám sice odemkne dveře, ale zároveň vám řekne, že nesmíte mít sebou zbraně. Pak vyběhněte do patra kde je Monk. Promluvte si s Frances. Po rozhovoru na Vás vyběhne jeden nepřítel – pěstmi ho umlaťte. Poté se spustí video sekvence, ve kterém poprvé potkáte Michaela Corleona. Po sekvenci se rozeběhněte do přízemí. V pokoji vedle vrátnice leží brokovnice. Pak běžte do sklepa. Tam to máte vyčistit. Celkem by tam mělo být 12 mafiánů, není to však pravidlem. Opatrně procházejte po chodbě a po pokojích a střílejte gangstery. Vybíhají ovšem různě – většinou však po dvou. Vždy seberte zbraně, peníze a doplňujte si zdraví. Po úplném vyčištění sklepa od nepřátel si promluvte s Frances. V krátké video sekvenci, která se poté spustí nasedne do auta a odjede. Pak běžte zpět za Michaelem. Ovšem pozor. V přízemí už číhají další 2 ozbrojenci. Zastřelte je a počkejte než přiběhne Michael. Promluvte si sním. Po rozhovoru se spustí video sekvence a po něm mise končí.

9. Fireworks
Vlezte do hotelu kde se konná párty. Po cestě si promluvte se slečnou, která stojí u recepce a s mužem, který čeká za dveřmi. Ten Vám řekne, že si máte promluvit s Monkem. Vyjděte nahoru a postupně si promluvte s Monkem, Paulim, Sonnym a opět s Monkem. Pak ovšem na párty vtrhnou policajti, Monka připoutají ke klavíru a Vás docela slušně praští. Po této video sekvenci seběhněte dolu do recepce a uplaťte tam policistu. Ten Vám odemkne dveře a Vy se vydejte doleva za roh. Tam uvidíte prvního policajta. Zabíte ho však v limitu – pěstmi. Potom běžte dále dopředu. Tímto způsobem zmlátíte ještě tři policisty, kteří se vám připletou do cesty než dojdete ke dveřím, které vedou do skladiště. Do dveří vstupte. Ve skladišti jsu celkem 3 strážci zákona – postřílejte je a vyběhněte po schodech, kde už stojí ta žena, se kterou jste si povídali na recepci. Opět si s ní promluvte. Pak se vydejte za posledním policistou. Máte ho sice zabít, ale musí to vypadat jako nehoda. Takže žádné zbraně. Doběhněte k němu, uchopte ho pod krkem, dotáhněte ho k okraji střechy a pak ho přes okraj shoďte dolů.

10. Death To The Traitor
Nejdříve zajeďte za Clemenzou do jeho bytu v Brooklynu a promluvte si s ním. Pak přijede Paulie a odveze Vás na místo akce. V restauraci si seberete zbraně – to Vám řekne Clemenza – a pak seběhnete zpět dolů na ulici. Po rozhovoru sledujte společně s Pauliem Clemenzu. Dojdete k budově, kterou máte vyhodit do vzduchu. Otevřete dveře. V přízemí už číhají 3 gangsteři. Dva jsou za barem a třetí je jen kousek od baru – postřílejte je. Pak seberte zbraně, peníze, doplňte si zdraví a vydejte se do patra, do kterého máte uložit bombu. Hned u schodů jsou další 2 mafiáni – zabít. Za kulečníkem je jeden a vedle něj další. Celé to tam vystřílejte. Pak si schovejte zbraň a položte bombu na místo určení. Potom už jen vyběhněte ven na ulici (musíte to však stihnout dříve než bomba vybuchne). Po delší video sekvenci vystupte z auta. Další a poslední úkol této mise je zabít Paulieho. Hned se za ním vydejte. Pozor ale na bedny s výbušninami. Paulie je odpaluje, tak se k nim moc nepřibližujte. Pomalu ho pronásledujte. Paulie se schovává uprostřed skladiště mezi dřevěnými bednami. Kryjte se a až vykoukne tak ho prostě zastřelte. Potom se spustí další video sekvence, ve které přijede Rocco, ale je slyšet policie. Musíte jim ujet. Vy budete řídit. Na nic nečekejte a rozjeďte se. Po cestě Vás čeká docela dost policejních vozů. Musíte dojet do vašeho nového safehausu. Jste tam ovšem za chvilku. Tam si hru uložte.

11. Horseplay
Po úvodní video sekvenci je Vaším úkolem sledovat Rocca. Opatrně se tedy za ním vydejte – choďte stejně jako on (skrčeni), aby vás nezahlédla ochranka . Jakmile dorazíte do stáje, promluvte si s Roccem a pak jděte hlídat vchod. Rocco mezitím vleze ke koňovi, zabijeho a uřízne mu hlavu. Potom jí musíte donést k Woltzovi do postele. Vyjděte ven ze stáje a pomalu dojděte po schodech k prvnímu hlídači. Pak se připližte a strunou ho uškrťte. Pak vejděte do baráku, počkejte až odejde sluha a dejte se doprava ke schodům. Tam je další hlídač. Opět ho pomocí struny uškrťte, po celou dobu choďte skrčeni. Po jeho smrti počkejte na Rocca a potom vyběhněte po schodech do patra, kde je Woltzova ložnice. Na konci schodů je třetí hlídač – opět ho uškrťte. V pokoji uvidíte služku, počkejte až se domluví s hlídačem a oba odejdou. Vy se schovejte za bednu a až hlídač dojde k pokoji kam máte hlavu donést, tak se za ním vydejte. Uškrťte ho a počkejte tam na vašeho kolegu. Až k vám Rocco přijde, otevřou se dveře a máte vše za sebou. Pak už jen shlédněte závěrečnou video sekvenci.

12. A Recipe For Revenge
Po úvodní video sekvenci se rozjeďte do Loui‘s Restaurant v Midtown. Máte však jen 4 minuty, tak si pospěšte. Jakmile dorazíte na místo, vystupte z auta a vydejte se k zadnímu vchodu restaurace. Cestou musíte zabít 2 mafiány – na každého máte půl minuty. Pro jistotu nepoužívejte zbraně, pouze ruce. Až dojdete k zadnímu vchodu, promluvte si s chlápkem co tam postává. On Vám, ale nechce dveře odemknout. Proto přitvrďte – chvilku ho bijte, pak si s ním opět promluvte. Pak vlezte do restaurace a jděte na záchod. Poté si vychutnejte video sekvenci, ve kterém Michael zastřelí Solozza a jeho kumpána. Po této video sekvenci rychle vyběhněte ven z restaurace a sprintujte do auta, kde už sedí Michael. Je od vás asi tak 100 metrů napravo. Jakmile do auta nasednete, okamžitě se vydejte na cestu. Michael chce odvést do přístavu v Hell‘s Kitchen. Po cestě Vás budou ještě pronásledovat a střílet Solozzovi muži. Ale Michael má Thompsona...

13. Now It’s Personal
Po video sekvenci, ve kterém jste přišli domů a tam na Vás čeká Frankie, a když chcete zatáhnou závěs najednou zahlédnete Tattagliovi muže před Vaším domem. Teď musíte ochránit Frankie a postřílet protivníky. První, který Vám vtrhne do pokoje má jen baseballku, stejně ho ale zastřelte. Pak vyjděte ven z pokoje – přede dveřmi už stojí další padouch. Také ho jednoduše zastřelte. Potom se vydejte po schodech dolů. Přijdou tam na Vás 2 gangsteři, krátce po sobě. Postřílejte je a seberte jejich zbraně a peníze. Dalším úkolem je vyslechnout Capa, abyste zjistili, kde Frankie ukrývají. Capo se schovává dole v recepci. Prozradí Vám, že ji ukrývají ve starém kostelu. Vy poté zavoláte Monkovi. Po telefonátu nasedněte do auta a jeďte vyzvednout Monka. Podle mapky tam snadno dojedete. Další úkol - dostat se do St. Michaelova kostela v Brooklynu není žádný problém. Opět se podívejte na mapu kde to je a vydejte se tam. Ovšem pozor na dotírající Tattagliovi muže v autech. Jakmile přijedete ke kostelu, hned se vydejte najít Frankie. S Monkem vyjděte do kostela zadním vchodem. Jakmile otevřete dveře, běžte dopředu. Vpravo od vás už stojí první mafián. Když ho zastřelíte, vyběhne na vás i druhý. Též ho postřílejte. Pak pokračujte dále, v místnosti je celkem 5 dalších mužů. Jsou tam různě, ale všichni se kryjí za bednami. Hezky je postřílejte s Monkovou pomocí jednoho po druhém, po akci seberte zbraně a peníze. Ještě vás čeká zabít další 4 ozbrojence. První dva k vám přiběhnou sami. Ty zastřelte. Pak se vydejte za Frankie. Na schodech jsou zbylí dva muži. Ty zastřelte a doběhněte ke dveřím. Spustí se video sekvence a tím mise končí.

14. The Silent Witness
Dojděte za Sonnym. Ten vám řekne, že musíte vyslechnout Tattagliova Capa. Je nalevo od vás. Dojděte k němu, promluvte na něj. Ovšem on Vám nic nechce říci. Proto použijte násilí, stejně jako u vydíraní. Pak na něj znovu promluvte. Jenže ani teď nechce nic prozradit. Po rozhovoru se spustí video sekvence, ve kterém ho Sonny vykopne z druhého patra. Po video sekvenci se musíte dostat do Midtownu, kde se Brunu Tattaglia schovává. Dojeďte tam, do baráku vlezte přes garáž. Tam už čeká první Tattagliův muž. Zastřelte ho. Pak na Vás vyběhne další, opět ho zastřelte. V přízemí jsou ještě další 4 ozbrojenci. Jakmile vyčistíte přízemí vlezte do výtahu. Jakmile budete z výtahu vystupovat, tak vás Bruno skolí na zem. Počkejte až se zvednete, Brunu mezitím uteče dozadu. Vy zastřelte jeho 2 muže a jděte si pro Tattagliu. Chyťte ho pod krkem a odtáhněte k peci a pak ho do ní hoďte.

15. Sonny’s War
Na začátku mise si promluvte se Sonnym. Ten vám vysvětlí plán akce. Nasedněte do auta a odvezte Sonnyho do Cuneo baru v Hell’s Kitchen. Máte na to 2 minuty tak mákněte. V baru máte najít osobu, která bar zastupuje. Vejděte dovnitř a zastřelte 2 chlápky co tam stojí a střílejí po Vás. Potom vlezte přímo do baru (zadem), kde po Vás začnou střílet 3 gangsteři. Bar vyčistěte a vydejte se dveřmi (vedle vchodových) do sklepa baru. Za rohem už čekají 2 mafiáni. Jeden má železnou trubku a druhý baseballku. Oba je zastřelte. Potom jděte dále. Otevřete další dveře a zastřelte toho chlápka, co Vám kouká do očí. Ještě tam jsou další 2 – střelte do těch beden s výbušninami. A místnost je prázdná. Pak otevřete poslední dveře, tam je ten koho hledáte. Promluvte na něj, pak ho chvilku mlaťte a pak Vám vyklopí co ví. Potom vyběhněte ven na ulici, zastřelte posledního mafiána a nasedněte do auta. Teď musíte sledovat toho muže, co jede v náklaďáku. Ihned se za ním vydejte. Ovšem nepojedete sami. Budou Vás pronásledovat. Dojedete až k velkému „skladišti.“ Tam chvilku jezděte dokola a snažte se přejet všechny ozbrojence, abyste je nemuseli střílet až vylezete z auta. U náklaďáku vystupte u auta. Vlezte do budovy. Tam už vás očekávají 2 gangsteři. Zastřelte je. Pak se vydejte dveřmi do skladu. Uprostřed skladiště, mezi bednami je první a u schodů je druhý mafián. Po prvním hoďte molotov nebo dynamit a druhého jděte zastřelit. Potom vyběhněte po schodech nahoru. Spustí se video sekvence. Po video sekvenci seběhněte dolů do auta kde je Sonny. Cestou ještě můžete vykrást trezor. Do 3 minut se musíte dostat do Cuneova skladiště. Dojeďte tam a vystupte z auta. Vejděte dovnitř. Uvidíte tam skupinku 4 mužů, oni se rozutečou. Vy je pak se Sonnyho pomocí pozabíjíte. Ale pozor. 2 se kryjí hned vedle Vás a jsou docela nebezpeční. Hoďte k nim dynamit, zbytek normálně postřílejte. Další 4 přiběhnou, ale to už je sranda. Normálně je pozabíjejte. Hlavně se nezapomeňte krýt. Doběhněte dozadu, kde jsou 3 ozbrojenci. 2 uvidíte hned a snadno je zastřelíte. Třetí sedí v autě, které na vás po chvilce vyjede zpoza sudů co jsou napravo od vás. Zničte auto i jeho. Po přestřelce posbírejte zbraně, peníze a doplňte si zdraví jednou z mnoha lékárniček, které objevíte. Potom otevřete dveře do skladiště. Je tam celkem 5 gangsterů. Kryjte se za dveřmi a jednoho po druhém střílejte. Pak vběhněte dovnitř a posbírejte všechny zbraně. Je jich tam hodně. Na konci místnosti je chlápek, se kterým se máte domluvit. Promluvte na něj, ale odmítne, tak ho trošku „pomlaťte,“ pak se s Vámi dohodne. Ještě jedna video sekvence a je konec mise.

16. Change Of Plans
Prvním úkolem v této misi je sledování Sonnyho a jeho auta. Na nic tedy nečekejte, ihned nasedněte do označeného auta před vilou a rozjeďte se za Sonnym. Jenže. Než stihnete za ním dojet, spustí se krátká ukázka, ve kterém při placení mýtného vyběhne banda mafiánů ze Stracciho rodiny a Sonnyho zabijou. Dalším úkolem tedy je sledování vrahů. Okamžitě se rozjeďte, protože po vás jde i zbytek mafiánů. Po zběsilé honičce se dostanete až na místo určení. Třetím úkolem v této misi je prostřílet se k uplacenému policistovi. Doporučuji krýt se za bílými budkami, protože musíte postřílet 4 gangstery před vámi. Mají brokovnice a Thompsony. Po této akci seberte zbraně a dobíte si munici i v ostatních zbraních. Pak se vydejte k autu. Za ním postávají další 2 mafíáni. Klidně si na ně vemte Magnum nebo Colt a zastřelte je oba. Doporučuji opět sebrat zbraně. Po této klidné vraždě se vydejte do dveří (pár metrů před nimi stáli předchozí mafiáni) a po schodech vyběhněte nahoru, kde na vás čeká poslední mafián a zkorumpovaný policista. Mafiána zastřelte a promluvte si s policistou. Z něj dostanete, kde se je zbytek rodiny. Hned co se to dozvíte nasedněte do auta a jeďte zpět na území rodiny Corleone. Máte na to jen 5 minut tak si pospěšte...

17. Order To Kill
Po rozhovoru s Monkem se vydejte do budovy. V přízemí už čekají 3 mafiáni. Všechny je hezky postřílejte, Monk Vám s nimi také pomůže. Pak na Vás vyběhne ještě jeden ze schodů. Nechte vašeho kolegu, aby ho zabil sám, Vy se jen dívejte. Po akci seberte všechny zbraně a doplňte si zdraví. Vydejte se po schodech do prvního patra. V prvních dveřích se skrývá jeden nepřítel, nechte Monka, aby ho zabil sám a Vy se vydejte k výtahu, protože seshora seběhnou další 2 gangsteři, oba je zastřelte. Pak seběhněte do pokoje, kde střílel Monk. Doplňte si vněm munici(v zadní části pokoje), zdraví a brnění. Potom se vydejte opět o patru výše. Společně s Monkem pozabíjejte mafiány, číhající v pokojích. Ale pozor na posledního nepřítele. Je schovaný v zadní části pokoje(vlevo od vás), je za gaučem. Doporučuji po něm hodin molotov nebo dynamit – je totiž dost nebezpečný. Jakmile vyčistíte toto patro, vyběhněte do posledního patra. Kde najdete to co jste hledali. Pak se spustí krátká video sekvence, ve kterém Monk zabije toho chudáka za stolem. Po něm vám naskočí další úkol. Pronásledovat Monka. Rychle vyběhněte z hotelu, ukradněte auto a vydejte se ho hledat. Podle mapy tam snadno a rychle dojedete. Skrývá se v hotelu. Jakmile vstoupíte do hotelu, následuje rozhovor s Monkem. A poté na vás vyběhne první a záhy druhý gangster. Oba je jednoduše zabte třeba Magnumem. Po této akci vyběhněte o patro výše do baru číslo 1. V něm se schovávají další tři mafiáni – není to však pravidlem. Doporučuji vám, abyste tam hodili molotovy, protože pak bude větší sranda. Vezměte si třeba brokovnici a vběhněte do baru. Za barovým pultem je poslední protivník. Zastřelte ho zezadu – neví totiž o vás. Po akci seberte zbraně a seběhněte zadními schody zpět dolů, do baru číslo 2. Tam je ovšem už mafiánů přeci jenom trošku více. Opět vám doporučuji tam hodit molotov či dynamit – ja osobně jsem měl na akci celkem 6 molotovů a 4 dynamity :). Až dohoří molotovy, připravte si Thompsona a vběhněte do „pekla“. Postřílejte zbylé mafiány – za barem a za posledním stolem. Pak seberte všechny zbraně atd... Teď už jen stačí vyběhnout zpět na ulici. Cestou můžete ještě vybrat trezor a postřílet nevinné lidi :). Tím mise končí.

18. It’s Only Business
Po vstupu do hotelu se na Vás vrhne první část Barzziniho lidí. Všechny je nekompromisně postřílejte, pak seberte zbraně. Po akci v přízemí se vydejte po schodech o patro výše (můžete i výtahem až do posledního patra k Tessimu, ale to až déle). Tam na Vás čekají už další 2 gangsteři – oba je zastřelte, seberte zbraně a opět vyběhněte o patro výše. V tomto patře se už skrývá Tessio. Do tohoto patra jste mohli vyjet i výtahem z přízemí. Okolo baru se pohybují celkem 4 muži. Jakým způsobem je zabijete nechávám na Vás. Já jsem je zabil pomocí molotovů, dynamitu a pistole. Pak seberte zbraně a vydejte se za Tessim. Pokuste se o rozhovor, ale to jaksi nejde. Vytáhněte třeba Magnum a provětrejte mu hlavu jednou kulkou. To je vše. Je to jedna z těch lehčíh misí.

19. Baptism By Fire
Po rozhovoru s Michaelem se okamžitě vydejte za Clemenzou do Midtownu. Ten vám řekne, že máte schůzku s Donem Straccim v hotelu St. Albans. Před hotelem vám prozradí, že ho musíte společně odstranit. Do hotelu se ovšem vydejte se zakrytou zbraní. Vyjděte do patra, kde má pokoj Don Stracci. Cestou pokecejte s ochrankou. Jakmile dojdete za Donem promluvte si s ním. A pak už jen se s ním svezte výtahem dolů do přízemí. Tam Clemezna vytáhne Thompsona a Dona Stracciho zastřelí. Vy už jen postřílejte Stracciho muže, kteří se na Vás ze všech stran seběhnou a pak si promluvte s Clemenzou. Po rozhovoru vyjděte ven z hotelu, ukradněte nějaké rychlé auto a vydejte se okamžitě za Willim Cicci. Ten s vámi pojede do Savana hotelu. Po příjezdu k hotelu si sním promluvte. Jakmile ukončíte rozhovor, vydejte se společně do hotelových garáží. A pak do přízemí hotelu. Tam ovšem pozor je tam celkem 7 Cuneových mužů. Opatrně je postřílejte a hlavně po přestřelce nezapomeňte posbírat všechny zbraně. Pak vyběhněte ven před hotel, kde už je Don Cuneo osobně. Vytáhněte jakoukoli zbraň a zastřelte ho. Po jeho vraždě běžte zpět za Williem. Po rozhovoru s ním se rychle vydejte do jednoho hotelu ve čtvrti Brooklyn za Roccem. Ale pozor pronásledují Vás mafiáni v autech a jsou docela nebezpeční. Jakmile dorazíte do hotelu, kde je Rocco, jděte si s ním promluvit. Ten Vám prozradí další úkol. Tudíž vyběhněte ven před hotel a promluvte si s postávající slečnou. Ta Vám oznámí kde se Don Tattaglia ukrývá. Podle mapy doběhněte do hotelu (je to jen kousek, můžete po svých). V přízemí hotelu si připravte zbraň. Po schodech vyběhněte až do patra, kde se Don Tattaglia ukrývá. Po cestě ovšem nezapomeňte zastřelit 3 jeho muže, kteří po Vás budou střílet. V patře kde se Don ukrývá je bar a v něm jsou ještě další 4 gangsteři. Chladnokrevně to tam vystřílejte. V zadním pokoji tohoto baru se ukrývá Don Tattaglia a jako rukojmí u sebe drží jednu ze svých prostitutek. Myší mu opatrně zamiřte na hlavu a zastřelte ho. Prosím Vás, nezabíjejte tu prostitutku, ona za to nemůže :). Pak si jděte promluvit s Roccem. Poté musíte dojet do Little Italy za Ali Nerim. Je u policejní stanice. Prohoďte s ním pár slov. Ten Vám prozradí, že Don Barzini se skrývá v Corthouse v Little Italy. Pak nasedněte společně do policejního auta a vydejte se na cestu. Jakmile dojedete na místo, schovejte se za popelnici a vyčkejte na Aliho pokyn. Pak spusťte palbu na Barziniho muže. Nakonec si vychutnejte Dona Barziniho osobně. Leží vedle budovy v pravo. Doběhněte k němu a jednou ranou mu prostřelte hlavu. A tím tato zdlouhavá mise skoro končí. Ještě musíte akorát asi 3 minuty prchat všem otravným policistům. Po této honičce se vydejte zpět za Michaelem ke kostelu v Little Italy. A pak je definitivní konec této mise.

20. Compaunds in Fire
Po hlavní příběhové linii je tu ještě jedna a to zcela poslední mise. Úkolem této mise je zničit sídla nepřátelských rodin – Tattaglia, Stracci, Cuneo, Barzziny. Sídlo rodiny Tattagliových se nachází ve čtvrti Brooklyn, Stracciové jsou v New Jersey, rodina Dona Cunea sídlí v Hell’s Kitchen a Barzziny má hlavní dům rodiny v Midtown. Budovy zničíte jednoduše. Musíte se tam ovšem prostřílet. Takže. Autem vždy dojeďte před ochranku, ale do vzdálenosti, aby po vás nestříleli. Vystupte z auta a kryjte se. Pokud se ochranka ukrývá za auty, není nic jednoduššího než střílet do aut. Jakmile se dostanete k hlavní bráně, čeká tam na Vás další várka mafiánů. Na nějakém místě se začněte krýt a pomocí zbraní a výbušnin likvidujte nepřátele. Jakmile vyčistíte i nádvoří, vejděte do jedné ze dvou budov. V budovách jsou také mafiáni, většinou v počtu tří nebo čtyř osob. Tam je také postřílejte a vydejte se do sklepa. Ve sklepech jsou vždy max. 2 gangsteři. Sklep vyčistěte, seberte zbraně a na vhodné místo položte bombu. Pak vyběhněte ven a vydejte se do druhé budovy té rodiny. Tam akci opakujte jako v předchozí budově. Celkem tedy vyhodíte do vzduchu 8 budov – každá rodina má 2 budovy na jednom pozemku. Interiér sídel je stejný jako u rodiny Corleone. Doporučuji si to u Dona prohlédnout a tak trochu naučit, abyste věděli do čeho jdete.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář